Online Full Hd Film izle sitesinde toplam 239 film bulunmaktadır. indirmeden ful hd film izle.

Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj izle

7
( HD Kalite )


Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj izle

Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj izle , Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj indir , Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj seyret , Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj torrent , Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj Full HD ..

Ailecek izlenebilecek süper ötesi komik farklı bir anmiasyon komedi filmi ile sizlerleyiz.

Winx Club çizgi film serisinin yönetmeni olan ve ardından sinema uyarlamalarını da gerçekleştiren Iginio Straffi’nin yönettiği filmin senaryosu, Ice Age filminin senaryosunda imzası bulunan Michael J. Wilson’a ait.

Acemi Gladyatör izle Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj izle

Acemi Gladyatör izle

Filmin ksaca konusuna değinecek olursak ; Roma İmparatorluğu döneminde geçen filmde, Pompeii’yi yıkıma uğratankorkunç patlamanın ardından bir başına kalan küçük Timo, General Chirone tarafından evlat edilinilir. Timo zamanla Roma’nın en meşhur gladyatör okulunda eğitim almaya başlar ve önü açık bir gladyatör olması için babası Chirone elinden geleni yapar. Fakat bu hayat tarzı Timo’ya göre değildir, çünkü onun tek gayesi arkadaşları ve Ciccius Mauritius ile birlikte olmaktır. Bu nedenle de ders saatleri geldiğinde eğitimlere uğramamaya başlar. Bu durum Chirone’nin kızı Lucilla’nın Yunanistan’dan dönmesiyle değişir. Timo şimdi güzeller güzeli çocukluk arkadaşının gönlünü fethetmek, babasını da gelecekteki oğlu olacağına inandırmak zorundadır.

Acemi Gladyatör izle

Filmin Türü: Animasyon , 3 Boyutlu , Fantastik , Komedi , Macera dır.

Acemi Gladyatör Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj izle

Kısacası tam bir görsel komedi şöleni sizleri beklemekte .. İyi seyirler ola ..

Google Etiketleri : Gladiators of Rome izle , Gladiators of Rome indir , Gladiators of Rome torrent , Acemi Gladyatör izle , Acemi Gladyatör indir , Acemi Gladyatör torrent

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.7/10 (9 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +1 (from 3 votes)
Acemi Gladyatör Türkçe Dublaj izle, 9.7 out of 10 based on 9 ratings

Google Aramaları :

4.675
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

- Yandex.Metrica film izle