Online Full Hd Film izle sitesinde toplam 240 film bulunmaktadır. indirmeden ful hd film izle.

Çizgi Film Şirinler izle Full HD Türkçe

6
( HD Kalite ) Part 1 Part 2 Part 3 Part 4 Part 5Yorum yap


Çizgi Film Şirinler izle Full HD Türkçe

Şirinler izle

Çizgi Film Şirinler izle Full HD Türkçe. Küçük mavi yaramazlar yine sizlerle. Hadi hep beraber şirinleyelim bu küçük mavi sevimli yaratıklarla. Obur şirin , usta şirin , şakacı şirin , şirine ve şirin baba ile muhteşem bir çigi film ziyafeti sizleri beklemektedir..

Şirinler izle

şirinler indir Çizgi Film Şirinler izle Full HD Türkçe

şirinler izle

Şirinler köyüne hoşgeldiniz burda sizi müthiş maceralar beklemekte.. Yalnız gezerken çok dikkatli olun ; Gargamel ve kedisi yaramaz azman sakın sizi görmesin uslu durusanız belki şirine ile çilek toplamaya gidebilirsiniz yada usta şirin ile balık avlamak isterseiniz tercih size ait.

Editörün Notu : Bu güzel çizgi filmi dört bölüm halinde sizlere sunuyoruz iyi seyirler dileriz..

Google Aramaları : Şirinler izle , şirinler seyret , şirinler çizgi filmini izle , şirinleri seyretr , şirinleri izle , çigili film şirinler izle

Şirinler, (Fransızca: Les Schtroumpfs) Belçikalı çizer Pierre Culliford’un oluşturduğu çizgi roman ve animasyon dizisinin ortak ismi. 1958’de Pierre Culliford tarafından çizgi roman olarak ortaya çıktı. 1981’de televizyonda gösterilen Şirinler büyük ilgi gördü. Yıllarca Türkiye’de de yayınlanan çizgi dizi, başta Amerika Birleşik Devletleri olmak üzere birçok ülkede, yüksek izlenme oranlarına rağmen gösterimden kaldırılmıştır.

Şirin baba’nın 99 oğlu ve bır kızı vardır işte bunlardan bazıları

Şirin Baba: Asıl adı: Schtroumpf. Şirinler’in lideridir. Diğer şirinlerin aksine kırmızı kıyafetleriyle dikkat çeker. Sihir konusunda uzmandır.
Şirine: Şirin Köyü’ndeki ilk kız şirindir. Uzun, dalgalı ve sarı saçlara sahiptir. İlk olarak Gargamel tarafından Şirinler’i yok etmek amacıyla ortaya çıktı ancak Şirin Baba onu sihirle değiştirdi.
Gözlüklü Şirin: Şirinler içinde tek gözlüklü olanı. Kitap okur, kitap yazar ayrıca çok gevezedir. Genellikle konuşmasını bitiremeden diğer Şirinler tarafından fırlatılıp atılır ve hep kafa üstü düşer. Şirin Babanın yardımcısıdır.
Usta Şirin: Köyün her konuda uzman dâhi Şirin’i. Yaptığı icatlar sayesinde Şirinler’in hayatını kolaylaştırır. Ve akıllıdır.
Hayalci Şirin: Her zaman hayalî yerler ve kişiler görür.
Somurtkan Şirin: Köydeki en anti-sosyal Şirin’dir. Her şeyden nefret eder.
Aşçı Şirin: Köyün obur aşçısı. Çoğu zaman kendi yemeklerini köydekilere silah olarak verir ya da kendisi yer.
Güçlü Şirin: Köyün en güçlüsüdür. Genellikle evinde ağırlık malzemeleri bulunur. Kolunda bir kalp dövmesi vardır. Ve Şirineye aşıktır.
Süslü Şirin: Kulak arkasında bir çiçek takılıdır. Elinde aynası eksik olmaz.
Şakacı Şirin: Köyde herkese şaka yapan şirindir. Çoğu zaman diğer şirinlere bir hediye paketi verir ve pu paket her seferinde aynı şekilde açan şirinin elinde patlar.
Gargamel: Şirinler’in baş düşmanı ve Şirinler’in varlığından haberdar olan tek kişi. Amacı onları yakalayarak altına çevirmek ya da onları satarak para kazanmaktır ve onları yemektir.
Azman: Gargamel’e yardım eden bir kedidir. Her zaman Şirinleri yemek ister.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Çizgi Film Şirinler izle Full HD Türkçe, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Google Aramaları :
Çizgi Film Şirinler izle Full HD Türkçe

1.271
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Çizgi Film Şirinler izle Full HD Türkçe” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Gökçe ▲ - 11 ay önce demiş ki:

    Çikolatalı süt içmenin,bebe bisküvisi yemenin ve çizgi film izlemenın yaşı olmaz

  2. rabia şimşek - 11 ay önce demiş ki:

    Çizgi film izleme keyff

- Yandex.Metrica film izle