Online Full Hd Film izle sitesinde toplam 240 film bulunmaktadır. indirmeden ful hd film izle.

Dağ izle

4
( HD Kalite ) Part 1 Part 2Yorum yap


Dağ izle

Dağ izle , Dağ indir , Dağ tek parça izle , Dağ tek link indir , Dağ torrent indir , Dağ filmini izle , Dağ sinema filmi .. 2013 yılının tartışmasız en güzel yerli filmi.

dag izle Dağ izle
Dağ izle

Pusuya düşürülen dört asker. İkisi rütbeli , ikisi rütbesiz olan bu vatan evlatlarından rütbeli olanlar çatışmada şehit edilir. Kalan iki askerde birbirleri ile olan içsel sorunlarını bırakıp teroristlere karşı tek yürek olmak zorumdadırlar. Yapmaları gereken birde görevleri vardır. Yürekleri ve silahları arasında sıkışan bu askerleri acaba neler beklemektedir. Paralı askerlik yapabilecek konuma sahipken tercih etmeyip kısa dönem askerlik yapan oğuz ve sınır karakolunun arızası Bekir.. Ve hiçbirşeyin olmadığı bir dağ, arkalarında kurşun sıkarak kovalayan teröristler..


Dağ izle

2013 yılında yapılmış olan her anlamda en güzel türk filmi kişile kanaatimizce. Senaryosu , oyunculuk performansları ve çekim görseli ile beşyıldızı hak eden bir yapım. Yönetmen koltugunda Alper Çağlar oturmakta ona oyunculukları ile Ufuk Bayraktar, Fırat Doğruloğlu, Cengiz Coşkun, Mesut Akusta eşlik etmekteler. Doksan dakikalık filmin heranı birbirinden sürükleyici ve özel. Her detay en ince ayrıntısna kadar düşünülmüş.

Editörün Notu: Türk sinemasının geldiği bu güzel noktada bizi gerçekten sevindiriyor. Dağ izle nesi müthiş bir film olmakla beraber bizde istersek yabancı sinemalarla baş edebilecek kalitede filmler yapabilriiz mesajı vermekte.. iyi seyirler dileriz ..

Biz Bir Ölürüz Bin Diriliriz !!!

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (5 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +4 (from 4 votes)
Dağ izle, 10.0 out of 10 based on 5 ratings

Google Aramaları :

922
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Dağ izle” filminde 2 Yorum bulunuyor.
  1. Bymillenium - 8 ay önce demiş ki:

    “Hükümet İstifa” diye bağırmayıp sadece “Dağ başını duman almış” marşını söylediğini iddia eden Şafak Sezer’e kapak !

- Yandex.Metrica film izle