Online Full Hd Film izle sitesinde toplam 240 film bulunmaktadır. indirmeden ful hd film izle.

Erkek Tarafı Testosteron izle

8
( HD Kalite )


Erkek Tarafı Testosteron izle

Erkek Tarafı Testosteron izle , Erkek Tarafı Testosteron indir , Erkek Tarafı Testosteron seyret , Erkek Tarafı Testosteron torrent , Erkek Tarafı Testosteron Full HD izle

Beş yılı geçkin bir süredir tiyatro sahnelerinde oynanan “Testosteron” isimli oyunun beyazperdeye uyarlanmış hali ile karşınızdayız. Herşeyin harika başladığı bir düğün ve olayların akılmaz şekilde gelişmesi sonucu düğünün iptal olmasıyla sonuçlanan olaylar sisilesi. Bütün bu karmaşadan sonra yedi erkek bir restoranda buluşur vede konuşmaya içlerini dökmeye başlar.. Erkeklik durumlarını ve anneleri dahil olmak üzere kadınların bu dünya üzerindeki yerleri hakkında alışa gelmememiş sohbetlere tanıklık etmeye hazır olun..

Erkek Tarafı Testosteron indir Erkek Tarafı Testosteron izle
Erkek Tarafı Testosteron izle

Yönetmen koltuğunda İlksen Başarır oturmakta ona oyunculukları ile Mert Fırat , Emre Karayel , Onur Ünsal , Timur Acar , Metin Coşkun , Tuna Kırlı ve Cihan Ercan eşlik ediyor.

Editörün Notu: film kişisel tercihimce onaltı yaşından küçüklşer için sakıncalıdır. Yeryer argoya yüklenilmiş oldugundan ve Küçük dimahlarda hasar oluşturabileceğinden yetişkin seyircinin izlemesi şarttır. Sakınha ailecek izlemeye kalkmayınız..

Google Aramaları : Erkek Tarafı izle , Erkek Tarafı indir , Erkek Tarafı torrent , Erkek Tarafı full hd izle , Erkek Tarafı indirmeden izle

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 8.5/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +3 (from 3 votes)
Erkek Tarafı Testosteron izle, 8.5 out of 10 based on 6 ratings

Google Aramaları :

3.000
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

- Yandex.Metrica film izle