Online Full Hd Film izle sitesinde toplam 239 film bulunmaktadır. indirmeden ful hd film izle.

Hızlı ve Öfkeli 7 Full HD Online Türkçe izle

3
( HD Kalite )


Hızlı ve Öfkeli 7 Full HD Online Türkçe izle

Hızlı ve Öfkeli 7 Full HD Online Türkçe izle , Hızlı ve Öfkeli 7 izle , Hızlı ve Öfkeli 7 indir , Hızlı ve Öfkeli 7 seyret , Hızlı ve Öfkeli 7 torrent , Hızlı ve Öfkeli 7 full hd , Hızlı ve Öfkeli 7 online izle, Hızlı ve Öfkeli 7 indirmeden izle ,

Daha önce de tartıştığımız üzere, Fast and Furious serisi birçok yönden bir süper kahraman filmidir ve aynı türdeki birçok filmle rekabet eder. Ve birçok modern süper kahraman serisi gibi, bu filmler evrenlerinin devamı için planlar yapmayı beklemiyorlar; erkenden hazırlayıp hayranlara sunuyorlar.

Serinin yıldızı Vin Diesel şu anda tamamen oyuna odaklanmış durumda; Fast and Furious veya Riddick gibi serilerin yanı sıra, Marvel Film Evreni’ne girmiş bulunmakta. Diesel Guardians of the Galaxy’de uzaylı ağaç Groot’u canlandırıyor ve ayrıca başka bir Marvel yapımında başrol olması da bekleniyor. Açıkça görünüyor ki, Vin Diesel Marvel’ın işleri nasıl hallettiğine dair notlar almış, çünkü geçtiğimiz günlerde sadece Fast and Furious 7 hakkında değil Fast and Furious 8 hakkında da ipuçları verdi.

Metro UK Diesel’in Extra ile yaptığı röportajdan şu kısmı alıntılamış: “Kurt Russell 7. filmde dahil olacak ve herkesin çok seveceği sekizinci hikayeyi yönlendirecek en uygun kişi.” Bu ifade hem Russell’ın 7. filmde olacağına dair çıkan söylentileri doğruluyor, hem de 8. filmde de rol alacağını kanıtlıyor. Kısa bir cümle ama ne çok bilgi içeriyor, değil mi?

Russell’ın canlandıracağı karakteri henüz bilmiyoruz; gerçi Diesel’in ifadesinden anladığımız kadarıyla geniş bir hikayeye sahip olacağa benziyor. Belki onun hikayesi de Dwayne Johnson’ın canlandırdığı Luke Hobbs karakteri gibi sonradan genişler. Konuştuğumuz kişi Kurt Russell olduğu için hayranlardan çok fazla şikayet geleceğini düşünmüyoruz. Hatta seriye olan ilgi artabilir de.

Fast and Furious 7 filminin kadrosuna Russell dışında dövüş sanatları filmlerinin yıldızı Tony Jaa ve Game of Thrones oyuncularından Nathalie Emmanuel de eklendi. Diğer bir söylentiye göre, UFC yıldızı Ronda Rousey de kadroda olacak.

Bu yeni isimler ve Jason Statham, Diesel, Dwayne Johnson, Paul Walker gibi aşina olduğumuz oyuncularla seriye yeni atanan yönetmen James Wan’ın günümüzün en yüksek profilli aksiyon oyuncularıyla birlikte çalışacağını söylersek yalan söylemiş olmayız. Herkesi memnun etmek elbette zor ama eğer doğru düzgün yapılırsa, devam filmi usta işi olacak. Wan’ın “70’lerin karanlık intikam filmleri”ne benzer bir yaklaşım kullanacak olması da merakımızı arttırıyor.

Son olarak, oyuncu kadrosuyla ilgili haberler internette dolaşıyorken, Wan ve arkadaşları Fast and Furious 7 çekimlerine başladı.

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 10.0/10 (2 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +2 (from 2 votes)
Hızlı ve Öfkeli 7 Full HD Online Türkçe izle, 10.0 out of 10 based on 2 ratings

Google Aramaları :
Hızlı ve Öfkeli 7 Full HD Online Türkçe izle

1.178
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Hızlı ve Öfkeli 7 Full HD Online Türkçe izle” filminde 1 Yorum bulunuyor.
  1. mali - 10 ay önce demiş ki:

    Rojava’daki sıcak çatışmaardan anında ve hızlı haber için takip edin ve paylaşın hızlı spam saldırısına uğruyor çünkü :

- Yandex.Metrica film izle