Online Full Hd Film izle sitesinde toplam 240 film bulunmaktadır. indirmeden ful hd film izle.

Şeytan-ı Racim izle Full HD Online

12
( HD Kalite )


Şeytan-ı Racim izle Full HD Online

Şeytan-ı Racim izle Full HD Online , Cinler alemini yabana atan ve aynı evde kalan iki öğrencinin başına gelen gerçek ötesi bir büyü Cin hikayesi.

Sen göremiyorsun diye onlar orda yok değiller , bir hadisi şerife göre yaratılmış 18 bin alem oldugu söylenmektedir. Cinler alemi ile insanlar alemi arasında fark bir kıl tanesinden uzak yada yakın değildir.

Şeytan ı Racim Cin Çağırma Sahnesi Şeytan ı Racim izle Full HD Online

Şeytan-ı Racim izle

Şeytan-ı Racim izle

Ateşten yaratılmış bu varlıklar insanoğlundan güçsüz olsa bile insanın en zayıf noktalarını çok iyi bilmektedir. Cin ve cinni yaratıkların şerrinden rabbim hepimizi korusun esirgesin.

Şeytan ı Racim Muskacı Büyücü Hoca Şeytan ı Racim izle Full HD Online

Şeytan-ı Racim izle

Filmin Kısaca Konusu ; İstanbul’da Üniversitede okuyan iki ev arkadaşı Emrah ve Salih’in hayatları Salih’in Havas ilmine duyduğu merakla sonsuza kadar değişir.

Cin’ler âleminin ürkütücü varlıklarını kendi emri altına alarak isteklerini gerçekleştirmeleri için kullanmak isteyen Salih ve hiçbir şeyin farkında olmayan ev arkadaşı Emrah kendini bir anda bu korkunç döngünün içinde bulurlar. Emrah’ın hiç huzuru kalmamıştır. Her gece şiddetini daha da artıran kâbuslar ve ürkütücü olaylar zinciri başlar.

Salih öteki âlemin kapılarını açmış ve her şey kontrolden çıkmıştır. Kurtulmak istedikçe daha da derine batmaktadırlar. Emrah, okulunu bırakır ve ailesinin yanına İzmit’e döner. Babası ve ailesi her geçen gün daha da batağa saplanan Emrah’a yardım etmeye çalışırlar. Ancak neyle karşı karşıya olduklarını kimse bilmemektedir.

Yardım için son çare Bakırcı Mehmet diye bilinen bu konularda ilim sahibi olan yaşlı bakırcı ustasıdır. Bakırcı Mehmet, Emrah ve Salih’i içine düştükleri bu kara dünyadan kurtarmak için tüm ilmini kullanacaktır. Ancak her şeyin bir sınırı vardır. Karşılarındaki güç kimsenin bir gün karşı karşıya gelebileceğini düşünmediği bir varlıktır.

Hak katından kovulmuş olan Şeytan-ı Racim yani İblis ’in intikam almak için eline bir fırsat geçmiştir. Önce bir oyun gibi başlayan bir cin çağırma seansı daha sonra iki gencin hayatını kâbusa çevirecek bir karabasana dönüyor.

Yönetmen koltuğunda Arkın Aktaç oturmaktadır. Filmde ise Ertunç Uygun, Uğur Güneş, Mehmet Çevik, Ayşe Tunaboylu, Altan Gördüm, Murat Toktamışoğlu başrolleri vede yan rolleri paylaşıyor.

Editörün Notu : İzlediğinizin bir film olduğunu kesinlikle unutmayın. Onaltı yaşından küçükler için sakıncalı sahneler barındıran bu türk yapımı korku filmi sizi farklı dünyalara götürmeyi vaad etsede türün diğer filmlerindne kendini ayırmayı becerememiş.

Cin Korkusu Şeytan-ı Racim izle

Google Aramaları : Şeytan-ı Racim, Şeytan-ı Racim izle, Şeytan-ı Racim indir, Şeytan-ı Racim torrent, Şeytan-ı Racim Tek Link , Şeytan-ı Racim hd izle, Şeytan-ı Racim vk izle, Şeytan-ı Racim full izle, Şeytan-ı Racim tek part izle, Şeytan-ı Racim 2013 izle

 

VN:F [1.9.22_1171]
Rating: 9.8/10 (6 votes cast)
VN:F [1.9.22_1171]
Rating: +6 (from 6 votes)
Şeytan-ı Racim izle Full HD Online, 9.8 out of 10 based on 6 ratings

Google Aramaları :
Şeytan-ı Racim izle Full HD Online

2.695
YORUMLAR Yorum Yapmak Istermisiniz ?
 

“Şeytan-ı Racim izle Full HD Online” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Güzin - 11 ay önce demiş ki:

    Aynı evde yaşayan iki arkadaştan birinin bilinmeyen bir dünyaya fazla burnunu sokması ve cinlerin iki gence birden musallat olmasıyla başlayan film elbette işin uzmanı bir cinci hocadan yardım istenmesiyle devam ediyor. Dekor ve kostüm olarak gerçek bir öğrenci evi görüntüsü yakalayan film büyük ihtimalle düşük bütçesi sebebiyle kadroyu dar tutarak gerçekçilik şansını elinden kaçırıyor. Ev, filmin uzun girişi boyunca bir öğrenci evine yakışmayacak kadar ıssız. Birbirlerinden başka hiç arkadaşı olamayan Emrah ve Salih’in aslında birbirleriyle de arkadaş olduklarını söylemek zor. Sıra dışı olaylar başladıktan sonra Emrah’ın dedesinin evinde geçen sahnelerse “Gerçek Kesit” programlarını aratmayacak düzeyde. Yine de haksızlık etmemek lazım Bakırcı karakterini canlandıran Altan Gördüm ve genç oyuncular ellerinden geleni yapıyor. Ancak karakterlerin en ufak bir derinlikleri olmaksızın yazılmış olması, oyuncuların da elini kolunu bağlıyor. Yazık ki senaryonun zayıflığı sadece sığ karakterler çizmesiyle de bitmiyor. Film boyunca bize birçok veri veren hikâye, filmin sonunda soruların çoğunu cevapsız bırakarak 6 sezon boşu boşuna “Lost” izlemişsiniz gibi hissetmenize sebep oluyor.

  2. Simay Küpelikılınç - 11 ay önce demiş ki:

    Beriş ‘ i Şeytan-ı Racim ‘ e girmek için yarım saat ikna etmeye çalıştık ve basardık:D @sidaldurgunn

- Yandex.Metrica film izle